آرشیو اخبار

شما اینجا هستید

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات (مرکز تحقیقات مخابرات ایران)، دکتر فرنقی زاد مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی پژوهشگاه ICT، با اشاره به برگزاری نمایشگاه ایران تلکام  ۹۹با شعار "عرضه و تقاضای فناوری برای جهش تولید" در محل ..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، دومین رویداد تخصصی زنان در صنعت فضایی ایران با شعار "زنان سرزمینمان را باور کنیم" در پژوهشگاه فضایی ایران برگزار شد...

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات ، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای بومی سازی زیرساخت اطلاعاتی شبکه ملی اطلاعات در گفتگو با خبرنگار پژوهشگاه ICT درخصوص میزان تاثیر گزاری پژوهشگاه ارتباطات..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات ، با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تفاهم نامه همکاری فی ما بین پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با هدف همکاری مشترک در امور حمل و نقل هوایی کشور د..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، در این نشست الزامات و ملاحظات جدید پدافند غیرعامل در مراکزداده بررسی و سند منتشر شده توضیحات داده شد...

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر شیری مدیرعامل پست‌بانک ایران در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای بومی شبکه ملی اطلاعات گفت: در حال حاضر در عصر فناوری اطلاعات به سر می‌بریم و بانک‌ها به دلیل ماهیت اطلاعات بیشترین کاربری و..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر ستار هاشمی معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات صبح امروز ۳ اسفندماه در بازدید از نمایشگاه "معرفی دستاوردهای بومی سازی زیرساخت اطلاعاتی شبکه ملی اطلاعات" گفت: برگزاری ن..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، صبح امروز ۳ اسفند ماه در مراسم افتتاح دومین نمایشگاه دستاوردهای بومی شبکه ملی اطلاعات، از خانواده شهید ایمانی مهر تقدیر و همزمان از نماد عصر عاشورا همراه با شعر زیبای" کجایید ای شهیدان خدایی..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، رویداد مذکور در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات به مدت دو روز و با هدف ارتقای سطح باور ملی در امکان پذیر بودن کاهش وابستگی در حوزه فناوری های پیشرفته با وجود انحصار تولید تجهیزات اکتیو پی..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر وحید یزدانیان در نشست خبری که صبح امروز ۲ اسفند ماه به مناسبت پنجاهمین سالگرد پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و به صورت آنلاین برگزار شد، توضیحاتی درخصوص دستاوردهای این پژوهشگاه، از ..

فراخوان پذیرش شرکتهای فناور ..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، صبح امروز سه شنبه ۲۸ بهمن، مهندس آذری جهرمی از غرفه پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در رویداد سالیانه هفته ایران دیجیتال بازدید کرد و از نزدیک در جریان پیشرفت طرح های ارائه شده از سوی پژو..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر وحید یزدانیان در نمایشگاه جشنواره فناوری اطلاعات ایران (ایران ایتکس) بر لزوم نقشه راه در موفقیت کسب و کارهای حوزه ICT اشاره کرد و گفت: تا زمانیکه نقشه راه مشخصی در منظومه کسب و کار در ح..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، سومین رویداد هفته ایران دیجیتال با شعار ارتباطات هوشمندانه (Intelligent Connectivity)  و با هدف بررسی آخرین روند­ها و تحولات فناوری نوین در کشور و ارایه دستاورد­های شرکت­های ف..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن اعلام مطلب فوق گفت: در راستای راه اندازي، بهره برداري و توسعه  ابررايانه سيمرغ در پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات، توافق نامه فوق میان پژو..

صفحه‌ها