آرشیو اخبار

شما اینجا هستید

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، سبد حمایتی‌ ماه‌ مبارک رمضان در قالب ۱۱۰ بسته به مبلغ تقریبی ۴۰ میلیون تومان به نیت بهره مندی از توجهات حضرت امام علی علیه السلام تهیه و در شب شهادت ایشان در بین نیازمندان توزیع خواهد شد...

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر وحید یزدانیان رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن بیان مطلب فوق گفت: این فعالیت پژوهشی به درخواست مرکز ملی فضای مجازی در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات انجام شده است. ..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر یزدانیان رییس پژوهشگاه ، با اشاره به کاربردهای هوش مصنوعی گفت: کشورهای توسعه یافته جهان از هوش مصنوعی برای کاربردهای متنوع و به ویژه پیش بینی میزان شیوع استفاده می کنند و اکنون نیز در د..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر علیرضا یاری مجری پروژه "راهبري و پايش پژوهش هاي لازم پيرامون تحليل آثار مسائل فرهنگي جامعه ايران و فضاي مجازي" گفت: شناسایی مسائل اساسی فرهنگ امروز جامعه ایران و ارائه تحلیل های اجتماعی..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر مریم طایفه محمودی مجری پروژه تدوین چارچوب مرجع شاخص­ های فرهنگی و اجتماعی فضای مجازی کشورگفت: به منظور شناسایی شاخص­های فرهنگی- اجتماعی فضای مجازی کشور و تشکیل مجموعه­ای ساختارمند و پوش..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر عباسی شاهکوه رئیس مرکز آموزش مهارت های تحول دیجیتالی درخصوص پیشینه این مرکز گفت: دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات حدود سه دهه با مجوز شورای گسترش آموزش عالی فعالیت و دانشجوهای زیادی ر..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندس مرجان بحرالعلوم مجری پروژه مذکور گفت: این پروژه در گروه فناوري امنيت اطلاعات و سامانه­ها در پژوهشکده امنیت به پیشنهاد مرکز ملی فضای مجازی آغاز گردید...

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، جلسه هیات امنای این پژوهشگاه با حضور اعضای حقوقی و حقیقی، امروز ۲۳ فروردین ماه برگزار و در خصوص موارد دستورجلسه بحث و بررسی و اتخاذ تصمیم شد...

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر وحید یزدانیان امروز روز چهارشنبه ۱۹فروردین در نشستی با همکاران پژوهشگاه ICT سال نو را تبریک گفته و آرزوی سلامتی و توفیق در سال جدید برای ایشان داشت...

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر احسان آریانیان مجری پروژه ابررایانه سیمرغ گفت: طرح ابررايانه سيمرغ شامل دو پروژه «پژوهش، طراحي و پياده سازي ابررايانه سيمرغ» به مجري گري دانشگاه صنعتي اميركبير و «پايش و راهبري طرح ابرر..

سلام نوروز یادآور تحول و بازآفرینی است، تحولی که نتیجه اش زیبایی و ثمره اش حیات و زندگی است . هیچ پیشرفتی بدون تحول اتفاق نمی افتد و شاید اولین قدم در این خصوص تحول در درون و فکر خودمان باشد، آنجا که بپذیریم "ما هم می توانیم" ...

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت‌الله سید علی خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۰ هجری شمسی، با تبریک عید نوروز به هم‌میهنان بویژه خا..

رییس جمهوری گفت: زنجیرها باید از پای فعالان اقتصادیِ بخش خصوصی باز شود و بنگاه‌های اقتصادی باید راه را برای مردم و بخش خصوصی واقعی باز کنند و به نفع آن‌ها صحنه بنگاه‌داری و کسب‌وکار را ترک کنند؛ در این صورت، سرمایه‌گذاری، توسعه می‌یابد، اشتغال پای..

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، یادداشت مذکور به این شرح می باشد: فناوری فضایی با پرتاب ماهواره اسپوتنیک شوروی در سال ۱۹۵۷ پا به عرصه گذاشت و امروزه ابعاد و کاربردهای گوناگونی از قبیل مشاهده زمین، هواشناسی، ناوبری، کاربرده..

صفحه‌ها