تاکید بر لزوم اتمام پروژه های پژوهشی در برنامه زمانی مقرر

شما اینجا هستید

در دیدار نوروزی رئیس پژوهشگاه ICT با همکاران مطرح شد؛

تاکید بر لزوم اتمام پروژه های پژوهشی در برنامه زمانی مقرر

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر وحید یزدانیان امروز روز چهارشنبه ۱۹فروردین در نشستی با همکاران پژوهشگاه ICT سال نو را تبریک گفته و آرزوی سلامتی و توفیق در سال جدید برای ایشان داشت.

وی در خصوص عملکرد پژوهشگاه در زمان شیوع ویروس کرونا گفت: پژوهشگاه جزء اولین مجموعه هایی بود که دورکاری را با ظرفیت گسترده شروع کرد و قبل از اینکه استفاده از ماسک الزامی گردد ما آن را الزامی کردیم. دکتر یزدانیان همچنین ازکمیته سلامت، مدیران پژوهشگاه و بخش حراست خواست تا از این پس نیز تدابیر لازم درخصوص دورکاری و اقدامات پیشگیرانه به بهترین نحو در نظر گیرند.

یزدانیان درخصوص اقدامات مهمی که در سال گذشته در پژوهشگاه انجام شد به رشد ۶ پله ای پژوهشگاه ICT و کسب رتبه سوم در ارزیابی عملکرد مجموعه های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اشاره کرد و گفت: امیدواریم امسال نیز در ارزیابی عملکرد بدرخشیم و رتبه بالاتری را کسب کنیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر نگاه بخش ICT کشور به پژوهشگاه تغییر کرده و پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان بازوی علمی و پژوهشی حوزه ای ICT کشور کاملاً پذیرفته شده است.

دکتر یزدانیان گفت: با توجه به تعاملی که در اسفند ماه سال گذشته با کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی داشتیم موفق به اخذ ردیف بودجه مجزا برای پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات شدیم که آثار بسیار خوبی در آینده پژوهشگاه خواهد داشت.

وی در خصوص ساختار جدید پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز گفت: ساختار کلی جدید در کمیسیون دائمی و هیات امنا به تصویب رسیده و امسال نیز ساختار تفصیلی پژوهشگاه تعریف خواهد شد.

یزدانیان ضمن تاکید بر لزوم اتمام پروژه های پژوهشی دربرنامه زمانی مقرر، از واحدهای ستادی و پشتیبانی نیز خواست تا همکاری لازم را با بخش پژوهشی داشته باشند تا پروژه ها در مسیر درست خود اجرایی شوند.

یزدانیان در انتهای دیدار نوروزی خود گفت: تمامی دستاوردهای حاصل شده در پژوهشگاه نتیجه تلاش همه همکاران بوده است. وی ابراز امیدواری کرد روند موفقیت های پژوهشگاه ادامه پیدا کند.

درج دیدگاه


سوال امنیتی
این بخش به منظور جلوگیری از ورود هرزنامه در نظر گرفته شده است. لطفاً آن را تکمیل نمایید.
Image CAPTCHA
کد امنیتی (captcha)

بازدیدکنندگان

  • کلیه بازدیدها: ۹۷۹۰۱۱
  • تعداد کل بازدیدکننده‌ها: ۱۴۱۸۶
  • تعداد کل محتوا: ۴۲۳۰
  • IP شما: ۴۴.۱۹۲.۷۰.۲۱۶
  • از تاریخ: ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۳:۳۹