پرواز با هوش مصنوعی

شما اینجا هستید

پرواز با هوش مصنوعی

هواپیمایی آلاسکا از هوش مصنوعی برای صرفه جویی در وقت ، سوخت و پول استفاده می کند

چگونه هواپیمایی آلاسکا به طور کامل از هوش مصنوعی استفاده کرد؟

این شرکت در مدت شش ماه ۴۸۰ هزار گالن سوخت صرفه جویی کرده و ۴۶۰۰ تن انتشار کربن را کاهش داده است ، همه اینها از استفاده از هوش مصنوعی است. با توجه به میزان ۸۵٪ عدم موفقیت در پروژه های هوش مصنوعی شرکتی ، بازدید از شرکت هواپیمایی آلاسکا که یک سیستم هوش مصنوعی بسیار موفق را راه اندازی کرده است که به توزیع کنندگان پرواز کمک می کند ، خوشحال کننده بود.

من با آلاسکا دیدار کردم تا ببینم "سر مخفی" چیست که باعث موفقیت پروژه هوش مصنوعی آن شد. در اینجا چند نکته برای کمک به شرکت شما در اجرای هوش مصنوعی و همچنین خطوط هوایی آلاسکا آورده شده است. فروش بیش از حد به مدیریت اجرایی خود نداشته باشید: در ابتدا ، ایده تعمیرات اساسی کنترل عملیات پرواز فقط در مفهوم وجود داشت.

پاشا صالح ، مدیر استراتژی عملیات پرواز و نوآوری در خطوط هوایی آلاسکا گفت: "از آنجا که این ایده کاملاً مفهومی بود ، ما نمی خواستیم آن را برای مدیریت گران کنیم. "در عوض ، ما Airspace Intelligence ، فروشنده هوش مصنوعی خود را وادار کردیم که از مراکز شبکه ما بازدید کند تا آنها بتوانند مشکلات را مشاهده کنند و آنها را در روند توسعه خود ایجاد کنند. این قبل از دوره آزمایشی ، حدود ۲.۵ سال پیش بود." صالح گفت که تنها پس از چندین آزمایش سیستم هوش مصنوعی بود که تیم وی آماده ارائه پرونده استفاده مشخص از تجارت به مدیریت بود. صالح گفت: "در طی آن ارائه ، فرصت بلافاصله کلیک شد." "آنها می توانستند بگویند این یک سیستم عامل در حال تغییر صنعت است."

یک مورد استفاده تجاری جذاب را تعریف کنید:

آلاسکا مجبور شد در شرایط سخت قطب شمال نوآوری در برنامه ها و عملیات پرواز ایجاد کند ، بنابراین تقریباً یک قدم طبیعی بود که آلاسکا مبتکر نوآوری در پیشرفت عملیات پرواز با هوش مصنوعی باشد.

کارکنان را درگیر کنید - و از آنها حمایت کنید:

صالح به یاد روزهای اولیه ورود خلبان اتوماتیک برای اولین بار افتاد. وی گفت: "ترس از جایگزینی خلبانان وجود داشت." "بدیهی است که چنین نبوده و خلبان اتوماتیک به خلبانان اجازه داده است تا روی چیزهای با ارزش بیشتری تمرکز کنند. امید ما این بود که Flyways نیز اعزام کنندگان ما را قادر به انجام چنین کاری کند."

رابطه انسان و ماشین را تعریف کنید:

اگرچه Flyways می تواند سرعت تصمیم گیری در مورد برنامه ریزی مسیر و سایر مسائل مربوط به عملیات پرواز را افزایش دهد ، اما انسان همیشه نقش مهمی در برنامه ریزی مسیر دارد و همیشه تصمیم گیرنده نهایی خواهد بود. صالح گفت: "این ابزاری است که به جای جایگزینی ، عملیات ما را بهبود می بخشد." از آنجا که توزیع کنندگان پرواز بسیار یکپارچه با توسعه و آزمایش پروژه درگیر بودند ، آنها از مناسب بودن آن به عنوان ابزاری و چگونگی پیشرفت کار آنها آگاهی داشتند.

ثبت ارزش تجاری:

صالح گفت: "با نتیجه نهایی ، من می توانم بگویم که رضایت دست کم گرفته است." "همه ما از کارآیی و پیش بینی پلتفرم دور شده ایم. اما چه چیزی بیشتر این است که شاهد نگاه باورنکردنی به آینده سفرهای هوایی پایدارتر هستیم. "یکی از جالبترین ویژگیها برای ما این است که این ابزار کارایی و پایداری را در عملکرد ما جاسازی می کند ، که کمک زیادی به ما می کند تا هدف خالص انتشار کربن را تا سال ۲۰۴۰ برآورده کنیم. ما در مدت شش ماه ۴۸۰،۰۰۰ گالن سوخت صرفه جویی کردیم و ۴،۶۰۰ تن انتشار کربن را کاهش داد. این در زمانی بود که مسافرت به دلیل همه گیری کاهش یافته بود.… ما پیش بینی می کنیم که Flyways به زودی به عنوان یک سیستم عملی برای همه شرکت های هواپیمایی تبدیل خواهد شد. اما مطمئناً اولین هواپیمایی در جهان برای این کار نیستیم."

 

۲۰۳۰۰۰۳۱۹.۰۵۷

درج دیدگاه


سوال امنیتی
این بخش به منظور جلوگیری از ورود هرزنامه در نظر گرفته شده است. لطفاً آن را تکمیل نمایید.
Image CAPTCHA
کد امنیتی (captcha)

بازدیدکنندگان

  • کلیه بازدیدها: ۱۰۷۹۲۸۱
  • تعداد کل بازدیدکننده‌ها: ۱۵۸۱۹
  • تعداد کل محتوا: ۴۲۹۷
  • IP شما: ۳.۲۳۳.۲۱۹.۶۲
  • از تاریخ: ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۴:۴۱